Доброго вечора.Допоможіть з вирішенням проблеми.В 2015 купив автомобіль на торгах.Зареєстрував на себе.Видали новий техпаспорт і номерні знаки.Сьогодні при продажі з'ясувалось що є заборона аваль банку на на попереднього власника.В ДВС кажуть звертайтесь в банк.В Авалі кажуть пишіть скаргу на електрону пошту.Що робити.Дякую
Заборона Авль
Запросите копию акта в ДВС про электронные торги, напишите заявление в банк о снятии запрета с ДРОРМ в связи с принудительной реализацией, приложите к заявлению акт о торгах, укажите в заявлении, что бы выдали справку в банке о том, что они не против перерегистрации автомобиля и ждите около двух недель пока снимут запрет с реестра.Если удасться раньше выбить справку с банка идите с оригиналом справки на перерегистрацию. При наличии справки с банка обязаны переоформить авто даже при наличии запрета в реестре.
VIT72 Спасибо.А заявление можно написать в електронном виде .А то у нас в городе в Авале даже слушать не хотят отправляют в Киев в главный офис.
Iivova23 Пишите только в письменном виде и отправляйте Новой Почтой курьерской доставкой.Через два дня после доставки звоните в банк и берите входящий номер заявления и звоните каждый день для контроля решения вопроса.Акт о торгах должен быть заверен печатью ДВС и можете ещё приложить к акту протокол о торгах.Можете его распечатать в личном кабинете.
Укажите в заявлении что Вы хотите получить справку о разрешении на перерегистрацию автомобиля.
В заявлении ссылайтесь на принудительную продажу с торгов по акту электронных торгов.
VIT72 Укажите в заявлении что Вы хотите получить справку о разрешении на перерегистрацию автомобиля.
Зачем так сложно? Разрешение на перерегистрацию не снимет залог. Нужно исключить запись о залоге с ГРОДИ. А разрешение на перерегистрацию - временное решение проблемы.
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК»
Адреса: 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30
Тел. (056) 716-11-31
e-mail: privatbank@pbank.com.ua
Від: Павлишина Андрія Івановича
РНОКПП
Адреса:
Тел. (050)460-85-8ноль
ЗАЯВА
про вилучення запису про заставу
Мною, Павлишиним Андрієм Івановичем, у електронній системі СЕТАМ, в рамках виконавчого провадження №________________ за ХХ гривень був придбаний транспортний засіб ХХ моделі ХХ д/н ХХ, ХХ р.в., номер кузову: ХХХХХХ (Протокол проведення електронних торгів № ХХХХ – Додаток 1).
Порядок реалізації майна з електронних торгів затверджено постановою Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку реалізації арештованого майна» від 29.09.2016 № 2831/5 (далі – Порядок).
Відповідно до пунктів 8-9 розділу X Порядку, акт про проведені електронні торги є документом, що підтверджує виникнення права власності на придбане майно, у випадках, передбачених законодавством.
У разі придбання рухомого майна акт про проведені електронні торги є підставою для отримання майна у зберігача. Зазначений акт підтверджує виникнення права власності у особи, що придбала рухоме майно.
13 листопада ХХ року мною отримано акт державного виконавця про проведені електронні торги (Копія акта про проведені електронні торги – Додаток 2). Державним виконавцем зняті усі заборони та обмеження (арешти та розшуки) з вищевказаного транспортного засобу.
При спробі зареєструвати указаний транспортний засіб в Територіальному центрі МВС 5141 мені було відмовлено в реєстрації на підставі наявності відомостей про заставу указаного транспортного засобу.
Згідно Закону України «Про заставу», застава - це спосіб забезпечення зобов'язань, якщо інше не встановлено законом. В силу застави кредитор (заставодержатель) має право в разі невиконання боржником (заставодавцем) забезпеченого заставою зобов'язання одержати задоволення з вартості заставленого майна переважно перед іншими кредиторами.
Згідно статті 28 Закону України «Про заставу», застава припиняється: в разі примусового продажу заставленого майна.
Факт примусового продажу заставленого майна транспортного засобу ХХ моделі ХХ, д/н ХХ, ХХ р.в., номер кузову: ХХХХХХХ підтверджується актом державного виконавця про електронні торги
Разом з тим, на сьогоднішній день з Державного реєстру обтяжень рухомого майна не вилучено запис № ХХХХХХХ про заборону відчуження транспортного засобу ХХ моделі ХХ, д/н ХХ, ХХ р.в., номер кузову: ХХХХХХХ який був здійснений на підставі заяви Акціонерного товариства Комерційного банку «Приватбанк», що порушує моє право на володіння та розпорядження моїм майном (Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна від 05.02.2019 – Додаток 3).
Відповідно до частини 4 статті 44 Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень», після припинення обтяження обтяжувач самостійно або на письмову вимогу боржника чи особи, права якої порушено внаслідок наявності запису про обтяження, протягом пяти днів зобовязаний подати держателю або реєстратору Державного реєстру заяву про припинення обтяження і подальше вилучення відповідного запису з Державного реєстру. У разі невиконання цього обов’язку обтяжувач несе відповідальність за відшкодування завданих збитків.
Враховуючи вищезазначене прошу Вас:
1. У найкоротший строк припинити обтяження запис № 11111111 про заборону відчуження транспортного засобу ХХ моделі ХХ, д/н ХХ, ХХ р.в., номер кузову: ХХХХХХХ , що належав Іванов Іван Іванович, РНОКПП 11111111111, у державному реєстрі обтяжень рухомого майна.
Додатки:
1. Протокол проведення електронних торгів;
2. Копія акта державного виконавця про проведені електронні торги;
3. Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна від 05.02.2019.
З повагою,
05.02.2019 Павлишин А.І.
Уже где-то выкладывал, просто людям лень читать форум...
У Вас прям как Позовна заява в суд.Пусть напишет попроще, тремя-четырьмя предложениями.А справка нужна пока будут снимать обременение по ней можно сделать перерегистрацию.Во всяком случае в Киеве делают .
VIT72 У Вас прям как Позовна заява в суд.
Ну, я ж адвокат, по другому писать не умею.))
Самое главное это вот эти 2 абзаца:
Згідно статті 28 Закону України «Про заставу», застава припиняється: в разі примусового продажу заставленого майна.
Відповідно до частини 4 статті 44 Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень», після припинення обтяження обтяжувач самостійно або на письмову вимогу боржника чи особи, права якої порушено внаслідок наявності запису про обтяження, протягом пяти днів зобовязаний подати держателю або реєстратору Державного реєстру заяву про припинення обтяження і подальше вилучення відповідного запису з Державного реєстру. У разі невиконання цього обов’язку обтяжувач несе відповідальність за відшкодування завданих збитків.
VIT72 Пусть напишет попроще, тремя-четырьмя предложениями
Не совсем согласен. Ему же не нужно самому писать. Скопировал мой текст, заполнил пробелы, распечатал и отправил. Я для этого и выложил текст.
Когда смотришь расписанные заявления - понимаешь что имеешь дело с юристом, или образованным человеком. А от таких хочется быстрее избавиться, и продолжить заниматься своими делами.